Hızlı ve Güvenilir

Yiyecek kamyonunuz için hızlı ve verimli bir POS sistemi mi arıyorsunuz? Give an Order tam size göre! Profesyonel yazılımcılar tarafından hazırlanan Give an Order ile siz de yiyecek kamyonunuzun tüm işlerini tek bir sistem üzerinden halledebilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorular için info@giveanorder.com

GiveanOrder'da ekstra cihaza ve kuruluma gerek yok. ÜCRETSİZ DENE!

Müşterileriniz Bekletmeyin

Yiyecek kamyonunuzu bir festival alanına mı çektiniz? Ancak kamyonunuz önünde sıralanmış müşteriler görmek istemiyor musunuz?

O zaman Give an Order POS sistemi ile akıllı telefonunuz üzerinden siparişinizi almaya hemen başlayabilirsiniz. Aynı şekilde çalışanlarınız da akıllı telefonları ya da tabletleri ile sipariş alabilir, uzun müşteri kuyruklarını hızlı bir şekilde eritebilirsiniz.

Her Yerden Takip Edin

Bir toplantıya mı gideceksiniz, tatile mi gittiniz, firmanızın satışlarını gittiğiniz yerde pc, tablet yada akıllı telefonunuzla gerçek zamanlı olarak takip edin.

Yaşam kalitenizi arttırın. Çok Yönlü Konforlu Kullanım POS: Give an Order Firmanızın işlem süresini büyük oranda azaltarak, kar marjını arttırır ve karınızı müşteri memnuniyeti sağlayarak en üst düzeye çıkartır.

İşletmeniz için özel çözümler mi istiyorsunuz? Bize yazın, sizin için geliştirelim. İletişim