MÜŞTERİLER

Sormak istediğiniz sorular için info@giveanorder.com

GiveanOrder'da ekstra cihaza ve kuruluma gerek yok. ÜCRETSİZ DENE!

Müşteriler ekranında müşterilerinizin cari hesap takiplerini yapabilir, önceki siparişlerini görebilir ve müşteri bazında raporlar alabilirsiniz.

Tables
1.

MÜŞTERİ KAYIT

Müşteri paneli sayesinde, tüm müşterilerinizin bilgilerini kayıt edebilir ve bu sayede müşterilerinize rahatça ulaşabilirsiniz.

2.

MÜŞTERİLERİNİZİ TANIYIN

Paket Servis operasyonunda Caller ID cihazı kullanılıyorsa, gelen telefon çağrısının hangi müşteri tarafından yapıldığı bilgisi müşteri daha önceden kayıt edilmiş ise ekranda çıkar. Ayrıca bu sistem ile müşterinin geçmiş siparişleri de görüntülenebilmektedir.

3.

ALACAK HESAPLARI

Müşteri hesaplarının cari takip modeli ile takip edilmesi, alacak durumunun listelenmesini ve programın aynı zamanda bir Cari Takip Programı gibi kullanılmasını sağlar. Müşterilerinizle ilgili tüm alacak bilgilerine bu sayede rahatça ulaşırsınız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYET ANKETİ

Müşterileriniz işletmeniz hakkınızda ne düşünüyor? Sizler için bunu ölçebileceğiniz bir anket bile düşündük.

QR kod destekli bu anket sayesinde müşterilerinizin memnuniyet derecesini rahatça ölçebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, öncelikle size uygun olan soruları seçmek ve temayı belirlemek.

Bundan sonra müşterileriniz QR kodu okutarak seçtiğiniz sorulara cevap verebilir ve siz de anket sonuçlarına göre işletmenizin eksiklerini takip ederek, geliştirme olanağı bulursunuz.