PAKET SERVİS

Sormak istediğiniz sorular için info@giveanorder.com

GiveanOrder'da ekstra cihaza ve kuruluma gerek yok. ÜCRETSİZ DENE!

TÜM PAKET SİPARİŞLERİNİZİ TEK EKRANDAN YÖNETİN!

Macbook
1.

SİPARİŞLERİNİZİ YÖNETİN

Web sitenizden veya telefondan gelen siparişlerinizi Paket Servisten takip edebilirsiniz. Telefondan gelen siparişleri paket servis'e ekleyerek alabilirsiniz. Web sitenizden gelen siparişler ise otomatik olarak paket servis'e düşer, takibi çok kolaydır.

2.

MÜŞTERİLERİNİZİ TANIYIN

Devamlı sizden sipariş veren müşterilerden tekrar tekrar adres almak zorunda kalmazsınız. Give an Order Caller ID desteklidir. Paket servis siparişlerde CID Destekli bir cihaz kullanıyorsanız, arayan kişiyi sistem otomatik tanır; müşterinin adresi, önceki siparişleri gibi bilgiler hemen karşınıza gelir.

3.

KURYE TAKİBİ

Paket Servis'lerde kuryeye vereceğiniz sipariş fişlerinde, müşterinin adı, adres bilgisi, ödeme tipi, özel notlar gibi tüm bilgiler yer alır. Sipariş hazır olduğunda da siparişi 'Servise çıktı' diye işaretleyebilirsiniz. Siparişi hangi kuryenin götüreceğini belirleyip, kurye takip sistemi ile kuryelerinizin nerede olduklarını rahatça görebilirsiniz.

Paket siparişleri tek ekranda görün

Telefon ve internet siparişlerinizi tek ekrandan yönetin.

Telefon siparişlerinde; Caller ID cihazı kullanılıyorsa, telefon çaldığı anda arayan numaralar ekrana gelir. Kolayca müşterilerinizin bilgilerini kayıt edebilir ve sonraki aramalarında tekrar isim - adres sormak zorunda kalmadan sipariş alabilirsiniz. Kayıtlı bir müşteriniz aradığında da tüm bilgileri ekrana otomatik gelir. Siz sadece siparişi alır ve kuryeye yönlendirirsiniz.

İnternet sitesi siparişlerinde; Web sitenizden verilen siparişler otomatik olarak Give an Order paket servis bölümüne entegre olur, telefon ve internet siparişlerini ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmazsınız. Tüm siparişlerinizi tek ekrandan yönetirsiniz. Siparişi alırken sipariş toplam tutarını anında görürsünüz, hesaplarınız da net bir şekilde çıkar, eksik hatalı hesaplar olmaz. Raporlar bölümünden de ne kadar paket sipariş aldığınızı, hangi kuryenizin ne kadar ciro yaptığını vb. bilgilere kolayca erişebilirsiniz.