SİPARİŞLER

Sormak istediğiniz sorular için info@giveanorder.com

GiveanOrder'da ekstra cihaza ve kuruluma gerek yok. ÜCRETSİZ DENE!

SİPARİŞLERİNİZİ TEK EKRANDAN YÖNETİN. MASAYI SEÇİN, SİPARİŞİ GİRİN VE ÇIKIN.

GIVE AN ORDER SİZİ YORMAZ VE HIZLI OLMANIZI SAĞLAR.

Macbook
1.

SİPARİŞLERİNİZİ YÖNETİN

Telefonla gelen siparişlerinizi Paket Servise, masalardan gelen siparişlerinizi de masa numarasına ekleyip rahatça takip edebilirsiniz.

2.

KOLAY SİPARİŞ ALMA

Masayı seçin, siparişi girin ve çıkın. Kullanıcı dostu arayüzü ile Give an Order sizi yormaz ve hızlı olmanızı sağlar. Sadece sipariş almak istediğiniz masayı seçip, kategorik olarak görüntülenen yemekleri tek tıklama ile masalara ekleyebilirsiniz. Belirleyeceğiniz porsiyon seçeneklerini, ekstra malzemeleri veya yazmanız gereken notları da aldığınız siparişe ekleyebilirsiniz.

3.

ÖDEME EKRANINDA BÜYÜK KOLAYLIK

Ödemeyi ister tek, ister ayrı ayrı (Alman Usulü) alabilirsiniz. Sipariş sistemi vermeniz gereken para üstünü bile sizin için hesaplar.

Paket siparişleri tek ekranda görün

Telefon ve internet siparişlerinizi tek ekrandan yönetin.

Telefon siparişlerinde; Caller ID cihazı kullanılıyorsa, telefon çaldığı anda arayan numaralar ekrana gelir. Kolayca müşterilerinizin bilgilerini kayıt edebilir ve sonraki aramalarında tekrar isim - adres sormak zorunda kalmadan sipariş alabilirsiniz. Kayıtlı bir müşteriniz aradığında da tüm bilgileri ekrana otomatik gelir. Siz sadece siparişi alır ve kuryeye yönlendirirsiniz.

İnternet sitesi siparişlerinde; Web sitenizden verilen siparişler otomatik olarak Give an Order paket servis bölümüne entegre olur, telefon ve internet siparişlerini ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmazsınız. Tüm siparişlerinizi tek ekrandan yönetirsiniz. Siparişi alırken sipariş toplam tutarını anında görürsünüz, hesaplarınız da net bir şekilde çıkar, eksik hatalı hesaplar olmaz. Raporlar bölümünden de ne kadar paket sipariş aldığınızı, hangi kuryenizin ne kadar ciro yaptığını vb. bilgilere kolayca erişebilirsiniz.